متفاوت باشیم ؟ 

سلام به خودم
بی مقدمه برم بالا منبر
نتیجه گیری من از چند ماه اخیر زندگی هفده سالم این بود که . جدا واسه هر چیزی یه راهی هست . به جد . یه جمله ای شنیدم که میگفت درایی که می‌خوای تو زندگیت باز بشه مثه درای چشمی می‌مونه ؛ تا نری سمتش باز نمی‌شه تا نری جلوش وایسی باز نمی‌شه . و خب به دل من نشست )))) 
ساناز گفت زندگیه واقعی تو رویاهات نیست. زندگی واقعی چیزیه که باید براش بجنگی براش جون بکنی سختی بکشی از جون مایه بذاری تلاش کنی بی خوابی بکشی عرق بریزی  درد بکشی صبور باشی تحمل کنی از خیلی چیزات بگذری کم نیاری،،، کم نیاری،،، کم نیار .
نمی‌خوام کم بیارم نمی‌خوام بعدا به خاطر کاری که نکردم پشیمون بشم . نمی‌خوام چشمم به زندگیه دیگران باشه نمی‌خوام بشینم و موفقیت روز افزون دگران رو ببینم و خب اگه بخوام واقعا باقضیه منطقی برخورد کنم به این نتیجه می‌رسم که خب من خیلی خوشبخت و ناشکرم.که من می‌تونم همه چیزو درست کنم . این خیلی جذابه . خیلی . این که چند سال دیگه وقتی لم دادی رو کاناپه و پاهاتو دراز کردی رو میزو داری چایی می‌خوری برگردی و به راهی که این چند سال طی کردی نگاه کنی و واقعا یه لبخند از ته دل بزنی و بری واسه ادامه داستان . ‌

تغییرات دوروزه منجر به خوشحالی از ته دل

نمدونم اصن نظری ندارم

مسیرت مشخص؟ امیرت مشخص؟

خیلی ,کم ,نمی‌خوام ,باز ,خب ,یه ,تا نری ,چند سال ,ته دل ,و خب ,باز نمی‌شه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاسخ سوالات درسهایی از قران درب ضد سرقت تفکر، سکوی پرواز گزارش تخصصی معلم ابتدایی *** دوره های مجازی آموزش تکنسین داروخانه *** دانلود سرا سیویل فایل آرما دانلود پایان نامه رشته مدیریت تولیدی آرین